109 244 regisztrált ügyfél
46 857 466 kiállított számla
Alkalmazás és szerver üzemeltető2018-10-16T10:00:34+00:00

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Alkalmazás és szerver üzemeltető

A Számlázz.hu kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt 100 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettünk új piacokra.

“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!”

Karrier - Csatlakozz a Számlázz.hu csapatához!

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk (vagy még élvonalba kerülésük előtt kezdtük használni, pl. Kolboidékkal már akkor UX-ról beszélgettünk, amikor a legtöbben még nem is ismerték a fogalmat), továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.

A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt (iparágunkban akár a következő Vatera lehetünk) keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére.

Webes alkalmazás és szervereinek üzemeltetéséhez keresünk munkatársat.

A szerverek üzemeltetése közben a következőkkel találkozhatsz: Debian Linux, PostgreSQL, Tomcat, Exim, Cyrus, Postfix, HA, bonding, iDRAC, Nagios, Iptables.

A webes alkalmazás üzemeltetése közben pedig szükséged lesz a következő ismeretekre: Java SE, Javascript, HTML, SQL, CVS.

Elvárások

  • több évig üzemeltettél már Debian szervereket
  • van tapasztalatod Java-s rendszerek üzemeltetésében
  • van tapasztalatod PostgreSQL üzemeltetésben
  • gyorsan tanulsz
  • alapos vagy a munkádban
  • már fejlesztettél webre Java-val
  • szereted kikutatni a teljesítmény problémák okait
  • eleged van az átláthatatlan sokrétegű rendszerekből
  • imádod, ha valami faék egyszerűségű
  • szívesen javítasz az üzemeltetett alkalmazáson
  • szereted és tudod tesztelni, amit készítesz
  • valós problémákra tudsz valós megoldást szállítani

Nálunk üzemeltetőnek lenni nem olyan, mint másutt. Tudatosan nem a legmodernebb technológiákat használjuk, hanem az évek során nagyon bevált, bizonyított, gyakran open source technológiákat, ezért olyan üzembiztosságot tudunk nyújtani a felhasználóinknak (ha egy több milliárdos webáruház csak percekig nem tud számlázni, az neki sok millió forintos veszteség) amit a versenytársaink nem. Ha eleged van az átláthatatlan sokrétegű rendszerekből, akkor ez a te helyed.

Feladatok

  • Webes alkalmazás(ok) és szerverek üzemeltetése (vegyesen vannak hardver és szoftver üzemeltetési feladatok)
  • Alkalmazás által támogatott üzleti folyamatok megismerése, támogatása
  • Incidenskezelés, problémakezelés és változáskezelés műszaki végrehajtása
  • Teljesítményproblémák okainak kikutatása
  • Üzemeltetett alkalmazás javítása, ezek tesztelése
  • Fejlesztői projektek üzemeltetői támogatása (DevOps)

Ideális jelölt

Az ideális jelölt rendkívül elkötelezett szakmailag, igazi maximalista, aki addig nem nyugszik, amíg egy teljesítményproblémának nem találja meg az okát, vagy amíg egy újszerű problémára nem találja meg a lehetséges megoldások közül a legjobbat. Igazi „régi vágású” üzemeltető kollégát keresünk, akit nem kábítanak el az új technológiák, mert számára az üzembiztonság, és a teljesítmény mindennél fontosabb.

  • Pár évig üzemeltettél már Debian szervereket
  • Van tapasztalatod Java-s rendszerek üzemeltetésében
  • Van tapasztalatod PostgreSQL (esetleg citus) üzemeltetésben
  • Angol nyelvtudás (dokumentáció olvasása)

Amit kínálunk

Hozzánk akkor éri meg eljönnöd dolgozni, ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége és a családias, emberközpontú munkakörnyezet vonz.

  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Magasan képzett kollégáinktól sokat tanulhatsz, folyamatosan fejlődhetsz
  • Komplex feladataid lesznek, nem leszel beskatulyázva
  • Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki
  • Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz
  • Időnként otthonról is dolgozhatsz
  • Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között
  • Szilikon-völgyi hangulat (a Graphisoft Parkban vagyunk)

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a job@szamlazz.hu címre küldd, tárgy mezőben: „Alkalmazás- és szerverüzemeltető”.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  • Miért szeretnél váltani?
  • Mi motivált, hogy megpályázd ezt az állást?
  • Kérlek, írj pár sort arról a munkádról, ami szerinted a legnagyobb szakmai sikerrel járt, amire a legbüszkébb vagy!
  • Mi a legnagyobb erősséged?
  • Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?

Kíváncsian várjuk pályázatod!

Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:

Olvass rólunk és a hangulatról itt!