CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Marketing menedzser

A Számlázz.hu kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt már több mint 200.000 vállalkozás csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettünk új piacokra. 2018-ban pedig befektetőként megjelent a norvég központú Visma Csoport, amely üzleti szoftverek és e-kereskedelmi informatikai fejlesztések európai szinten egyik vezető szolgáltatója.

“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!” (Stygár-Joó János)

Karrier, csapattagok

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk (vagy még élvonalba kerülésük előtt kezdtük használni, pl. már akkor felhasználói élményre törekedtünk, amikor a legtöbben még nem is ismerték a fogalmat), továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.
A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére.

Legfontosabb feladatod online kampányok (eDM, social média menedzselése, rendezvények) szervezése, webes és közösségi oldalaink látogatottságának és konverzióinak fejlesztése. A munkakör szépsége az, hogy egy piacvezető márka új szintre lépésében vehetsz részt, amelyben kiélheted kreativitásodat, önálló lehetsz (mert az elért eredmények számítanak), és ahol minden napra jut valamilyen sikerélmény.

Feladatok

  • Ötletekkel, észrevételekkel, javaslatokkal beszállni a marketing tervek elkészítésébe

  • Kommunikációs stratégia kialakításában is számítunk rád

  • Együttműködés az IT és az ügyfélszolgálat csapatával, a grafikussal és az ügynökségekkel

  • A közösen összerakott tervek bizonyos projektjeinek végrehajtása, bizonyos projektekben pedig aktív részvétel

  • Kampányok (online, eDM, rendezvények), szervezése és ellenőrzése

  • Videók forgatása ügyfelekkel (testimonial) vagy videós projektek lebonyolítása

  • Média- és sajtómegjelenés nyomonkövetése és koordinálása

  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (szerződések, statisztikák)

  • Posztok, cikkek, hírlevelek és egyéb online tartalmak elkészítése

  • Social média felületek és weboldal frissítése

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van

  • legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

  • online és digitális marketing ismereteid vannak

  • nyitott vagy a vállalkozások digitális megoldásaira

  • szeretsz új marketingeszközöket kipróbálni

  • jártas vagy a social mediában (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, LinkedIn), szívesen használod az ezek által nyújtott eszközöket

  • tudsz angolul

  • megbízható számítástechnikai ismereteid vannak

  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel (írásban és szóban is)

  • professzionális a hozzáállásod

  • proaktív személyiséged van

  • szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is lemendzselsz egy projektet

  • szívesen lennél tagja egy öt fős marketing csapatnak, ahol grafikus és online marketing specialista segíti a munkádat, illetve egy marketing manager és marketing vezető támogatja a projektjeidet

  • kreatív vagy és vannak ötleteid

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (startup és nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Jó arcok, profi csapat

  • Szerdai közös reggelik

  • Kreatív agymenéssel egybekötött piknik a Duna-parton

  • Szuper iroda, korlátlan mennyiségű kávé (is)

  • Támogató környezet

  • Fejlődési lehetőség, konferenciákon való részvétel

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil, piacvezető cég – ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy nagy dolgokat alkoss

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatodat (motivációs levél, fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a job@szamlazz.hu címre küldd, a tárgy mezőben „Marketing menedzser”-ként megjelölve.
A motivációs leveledet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  1. Miért szeretnél váltani?
  2. Mi az erősséged a digitális marketingen belül?
  3. Milyen szakmai eredményeidre vagy a legbüszkébb eddigi pályafutásodból?
  4. Mi az, ami igazán motivál?
  5. Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?

Önéletrajzod elküldésével hozzájárulsz, hogy a CV-det belső szabályzataink alapján 3 évig megőrizzük.

Kíváncsian várjuk pályázatod!

Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:

Olvass rólunk és a hangulatról itt!