109 248 regisztrált ügyfél
46 860 057 kiállított számla
Marketingvezető2018-11-26T10:39:28+00:00

Csatlakozz csapatunkhoz marketingvezetőként!

A Számlázz.hu kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt több, mint 105 0.000 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettünk új piacokra.

“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!”

Karrier - Csatlakozz a Számlázz.hu csapatához!

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk (vagy még élvonalba kerülésük előtt kezdtük használni, pl. Kolboidékkal már akkor UX-ról beszélgettünk, amikor a legtöbben még nem is ismerték a fogalmat), továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.

Az éppen zajló “Fintech forradalom” komoly fejlődési lehetőségeinek kiaknázása miatt (iparágunk “Vaterájává” szeretnénk válni) keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére:

Marketingvezető

  • A legfőbb feladat ebben a munkakörben egyrészről egy „szerethető” márka továbbépítése, másrészről ahol csak lehet adatvezérelt marketing alkalmazása, ami fejben nagyon széles spektrumú rálátást igényel, mert egyszerre kell tudni „bölcsészként” és „gépészként” is gondolkodni.

  • A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy hónapról hónapra olyan, sablonoktól elszakadó, kreatív megoldások szülessenek, amelyek cégünk fejlődését szolgálják, továbbá a leendő vezető képes legyen az egyre többféle marketing feladatot, szálat, szereplőt egységes stratégiává összefogni és az eseményeket mindig az irányítása alatt tartani.

Feladatok

  • A menedzsment tagjaként vállalati stratégia és üzleti modell alapján termékstratégia és éves marketingterv kidolgozása, az operatív megvalósítás koordinációja

  • Marketing csapat (3 fő) munkájának napi szintű irányítása, és az ehhez szükséges projekt menedzsment rendszer kialakítása
  • Új termékek, funkciók piaci bevezetésének megtervezése és irányítása

  • Munkatársai motivációjának magas szinten tartása, és folyamatos fejlesztésük szakmailag és soft skillekben is

  • Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel (keresztmarketing, tanácsadók, szolgáltatók, ügynökségek, média- és egyéb partnerek)

  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése

  • PPC kampányok tervezése, ügynökség munkájának menedzselése

  • Közösségi média és e-mail marketing kampányok tervezésének, lebonyolításának menedzselése

  • Látogatottság és az értékesítési folyamatok elemzése és konverzióinak folyamatos növelése

Követelmények

Ez a munkakör olyan marketingszakember számára ideális, aki emberközpontú vezetőként eddig zömmel online marketinggel foglalkozott, ezért vérében van a konverziónövelés, de emellett offline és márkaépítési tapasztalatokkal is rendelkezik, különösen B2B területen.

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)

  • Legalább 5 éves online marketing szakmai tapasztalat (e-commerce vállalatnál előnyt jelent)

  • Legalább 5 év releváns vezetői gyakorlat

  • Erős prezentációs készség

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (startup és nem multi), többszörös Szerethető munkahelyek-díjas cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés

  • Marketingorientált cégvezetés, többszörös szakmai díjas csapat

  • Stabil, piacvezető cég – ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy nagy dolgokat alkoss

  • Szilícium-völgyi hangulat (a Graphisoft Parkban vagyunk)

  • Pénteken választható home office

  • Rendkívül családias, fiatalos csapat (pl. hetente 1x közös reggeli)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület, Graphisoft Park

Munkaidő

főállás

Munkába állás kezdete

azonnal

Pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a job@szamlazz.hu címre küldd, tárgy mezőben: „Marketingvezető”.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  • Miért szeretnél váltani?
  • Mi motivált, hogy megpályázd ezt az állást?
  • Kérlek, írj pár sort arról a munkádról, ami szerinted a legnagyobb szakmai sikerrel járt, amire a legbüszkébb vagy!
  • Mi a legnagyobb erősséged?
  • Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?

Kíváncsian várjuk pályázatod!

Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:

Olvass rólunk és a hangulatról itt!