CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

Pénzügyi-gazdasági vezető

A Számlázz.hu kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt 120 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettünk új piacokra.

“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!”

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk (vagy még élvonalba kerülésük előtt kezdtük használni, pl. Kolboidékkal már akkor UX-ról beszélgettünk, amikor a legtöbben még nem is ismerték a fogalmat), továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.

A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt (iparágunkban akár a következő Google lehetünk) keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére.

Új munkatársunk legfontosabb feladata cégünk pénzügyi-gazdasági rendszerének önálló működtetése.

Feladatok

  • Önállóan működteti a cég pénzügyi-számviteli rendszerét

  • Részt vesz az üzleti tervezésben és a kontrolling tevékenységben

  • Részt vesz a menedzsment munkájában, együttműködik az IT, marketing és ügyfélszolgálati csapattal

  • Szerződések elkészítése/módosítása

  • Ügyfélszolgálat folyamatos pénzügyi-gazdasági továbbképzése

  • Szakmailag bonyolultabb ügyfélszolgálati ticketek kezelése

  • Külső könyvelő munkájának felügyelete

  • Beosztottai (1 fő irodavezető) szakmai támogatása és motiválása

  • Kapcsolattartás a bankokkal, és hatóságokkal

  • A havi zárások, riportok készítése a vezetőség és a tulajdonosok részére (cash-flow, árbevétel-nyereség és egyéb jelentések)

  • Adóbevallások, éves beszámoló, könyvvizsgálattal kapcsolatos teendők irányítása, rendszeres és eseti adatszolgáltatások biztosítása, szerződések és szabályzatok kidolgozása, véleményezése

Elvárások

Az ideális jelöltnek komoly tapasztalatai vannak Magyarországon kisvállalati méretű nemzetközi cégeknél, nincs még hozzászokva ahhoz, hogy minden magától működik a területén. Látott már milliárd forint alatti, de dinamikusan fejlődő magyar középvállalatot is, továbbá ha komoly adózási, netán pénzügyi szolgáltatói tapasztalata is van, az már a non plus ultra.

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol tudás

  • Nemzetközi számviteli standardok ismerete

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (startup és nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés

  • Innovatív cégvezetés

  • Stabil, piacvezető cég, tőkeerős háttér

  • Kellemes, támogató munkakörnyezet

  • Szilícium-völgyi hangulat (Graphisoft Parkban vagyunk)

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Pályázatod (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) a job@szamlazz.hu címre küldd, tárgy mezőben: „Pénzügyi-gazdasági vezető”.

Kíváncsian várjuk pályázatod!

Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:

Olvass rólunk és a hangulatról itt!