Csatlakozz a Számlázz.hu csapatához!
Full stack fejlesztőt keres a Számlázz.hu
Csatlakozz a Számlázz.hu csapatához!
Full stack fejlesztőt keres a Számlázz.hu
A Számlázz.hu-val kategóriát teremtettünk, amikor 2005-ben elsőként tettük publikussá online számlázónkat. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt mára több mint 800 ezer cég és több mint 900 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léptünk új piacokra.
“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!” (Stygár-Joó János, társalapító)

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk, továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.
A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére.
Full stack fejlesztő
Feladataid lesznek:
Piacvezető fintech megoldások fejlesztése
800 000 felhasználót kiszolgáló, java alapú rendszerek fejlesztése, új funkciók tervezése és azok megvalósítása
Üzleti igények folyamatos fejlesztése SAAS szolgáltatáshoz
Technológiai megújításokban való együttműködés
Rád várunk, ha magadra ismersz a következőkben:
Minimum 3 évet fejlesztettél, webes technológiákon alapuló alkalmazásokban is
Jó vagy angulárban, ismered a frontend technológiákat/keretrendszereket, web service technológiákat
kisujjadban van a Java, Spring, SQL
PostgreSQL tapasztalatod van
egyénileg és csapatban is szívesen, hatékonyan dolgozol
dolgoztál már SCRUM módszertan szerint is
CI/CD folyamatok a barátaid, használtál Gitlab-ot vagy Github-ot
a hiba és verziókövető eszközöket gördülékenyen használod
betartod a clean code elveket ha lelkes vagy az új technológiáktól, amiket egy gigantikus szoftverbe ültethetsz át
Örülünk, ha van:
AWS infrstuktúrán alapuló rendszerek fejlesztésében van egy kis tapasztalatod
Hozzánk akkor éri meg eljönnöd dolgozni:
ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra;
ha fontos Neked, hogy komplex feladataid legyenek, amelyeken együtt kell dolgoznod a többi csapattal.
ha számít hogy támogató közösségben dolgozz ahol az odafigyelés alap működése a kollégáidnak
ha érték számodra, hogy közvetlenül 800 ezer ember mindennapjait teheted könnyebbé, 800 ezer embernek nyerhetsz értékes időt,
Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy:
odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki;
nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz;
a termék minősége előrébb való, mint a határidő;
jól érezzük magunkat és szívesen töltsünk együtt időt (szerdánként a közös reggeliken vagy akár munkaidőn kívül is).
Ezt kérjük:
Egyetemi diploma;
Több éves, releváns szakmai tapasztalat;
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park, Home office lehetőség
Munkaidő: főállás, rugalmas
Munkaviszony: határozatlan idejű
Munkába állás kezdete: azonnal
Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:
Mert egy közel 20 éves cég, amely startupként kezdte, egyszerre innovatív és stabil, izgalmas és megbízható. Elsőre hihetetlennek tűnő terveit valódi eredményekre alapozza.
Mert nálunk teljességében láthatod át és oldhatod meg a feladatokat – nem egy apró fogaskerék, hanem felelős, kreatív problémamegoldó leszel.
Mert a kezed alól kikerülő megoldásra te is büszke lehetsz, mint egy asztalos a kész bútorra, amit összerakott.
Mert magadénak érezheted a projektjeidet – a megoldás, amit létrehozol, a vállalkozásunk részévé válik.
Mert rögtön komplex feladatokat kapsz, de nem leszel egyedül hagyva velük, szuper kollégák támogatnak, amikor kéred.
Mert megbecsüljük a magunkhoz hasonlóan profikat – ha egyszer megérkeztél, meg is akarunk majd tartani!
