Csatlakozz a Számlázz.hu marketing csapatához!

Tesztmenedzsert keresünk

Karrier

A Számlázz.hu-val kategóriát teremtettünk, amikor 2005-ben elsőként tettük publikussá online számlázónkat. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt mára több mint 700 ezer cég és több mint 800 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léptünk új piacokra.

számlázz.hu csapat

Bár a “corporate” multis hangulatnak még a gondolatától is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk, továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk. A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk és szolgáltatásaink fejlesztésére.

Tesztmenedzser

Feladataid lesznek:

  • Együttműködés a teszt stratégia kialakításában;

  • Tesztesetek készítése és szükség szerint egyeztetés a társterületekkel, üzleti alkalmazások tesztjeinek tervezése;

  • Manuális funkcionális tesztek végrehajtása, dokumentálása;

  • Teszteredmények kiértékelése, és a felmerülő hibák jelentése;

  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában;

  • Tesztelési dokumentációk elkészítése;

  • Teszt automatizálási megoldások bevezetése, folyamatos követése;

  • Java automata tesztesetek készítésében való részvétel;

  • Részvétel Agilis és iteratív szoftverfejlesztői csapatmunkában;

  • Rendszereinkkel kapcsolatos átfogó ismeret elsajátítása.

Rád várunk, ha:

  • Nem okoz problémát a tesztesetek írása;

  • Nem riadsz meg a manuális teszteléstől sem;

  • Szívesen belelátsz nagy rendszerek működésébe;

  • Nem ijedsz meg a bonyolult üzleti logikáktól és a komplex folyamatoktól;

  • Van tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatod;

  • SQL alapismeretekkel rendelkezel;

  • Rendszerszemlélet, precizitás, nyitottság jellemez;

  • Agilis, proaktív személyiség vagy;

  • Önálló vagy, de a csapatmunkában is erős;

  • Örülünk ha van pénzügyi területen szerzett tesztelési ismereted.

Hozzánk akkor éri meg eljönnöd dolgozni:

  • Ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra;

  • Ha fontos neked, hogy komplex feladataid legyenek, amelyeken együtt kell dolgoznod a többi csapattal.

Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy:

  • Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki;

  • Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz

  • Fontosabb a termék minősége, mint a határidő;

  • Fontos, hogy jól érezzük magunkat együtt (és alkalomadtán szívesen menjünk el együtt enni-inni);

  • Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között;

  • Szilícium-völgyi hangulatban dolgozunk a Graphisoft Parkban.

Küldj CV-t! Íme 6 lefegyverző érv, miért csatlakozz hozzánk:

  • Mert egy 19 éves startup egyszerre innovatív és stabil, izgalmas és megbízható. Elsőre hihetetlennek tűnő terveit valódi eredményekre alapozza.

  • Mert nálunk teljességében láthatod át és oldhatod meg a feladatokat – nem egy apró fogaskerék, hanem felelős, kreatív problémamegoldó leszel.

  • Mert a kezed alól kikerülő megoldásra te is büszke lehetsz, mint egy asztalos a kész bútorra, amit összerakott.

  • Mert magadénak érezheted a projektjeidet – a megoldás, amit létrehozol, a vállalkozásunk részévé válik.

  • Mert rögtön komplex feladatokat kapsz, de nem leszel egyedül hagyva velük, szuper kollégák támogatnak, amikor kéred.

  • Mert megbecsüljük a magunkhoz hasonlóan profikat – ha egyszer megérkeztél, meg is akarunk majd tartani!

Ezt kérjük:

  • 3-5 éves szakmai tapasztalat;

  • Angol nyelvtudás;

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park
Munkaidő: 8 órás főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Olvass rólunk és a hangulatról itt!

Jelentkezésed mellé csatolj kérlek motivációs levelet, amely tartalmazza az alábbi kérdésekre adott válaszaidat:

  • Mi motivált, hogy megpályázd épp ezt az állást?

  • Írj pár sort arról a munkádról, ami szerinted a legnagyobb szakmai sikerrel járt, amire a legbüszkébb vagy eddigi pályafutásod során.

  • Mi a legnagyobb erősséged?

  • Miért szeretnél váltani?

  • Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?

Kíváncsian várjuk pályázatod!